در بخوانید.

مشاوره سئو سایت در تهران

از آنجایی که علاقه‌مند هستم تا بتوانم به کسب‌و‌کارها کمک کنم.

مشاوره سئو سایت

یکی از مهمترین و اساسی ترین موضوعات مربوط به توسعه کسب و کار و افزایش بازدید سایت و در نهایت افزایش فروش و درآمد سئو سایت میباشد که از این رو، میتوان از مشاوره تخصصی سئو استفاده کرد.

گاهی کسب و کارهای نوپا یا به اصطلاح استارتاپ ها هزینه مورد نیاز راه اندازی سئو سایت را ندارند و بهترین گزینه پیش رو برای استارتاپ ها دریافت مشاوره سئو از بهترین سئو کاران ایران میباشد.

بنده (پدرام قلی زاده) همکاری با مجموعه های بزرگی چون علی بابا – ایران سایت – تابناک و …. افتخاری بوده که در طی چندین سال تجربه بدست آورده ام و بهمین علت، میتوانم در تجربیات خودم رو به شما ارائه بدم تا بتونید بهتر تصمیم‌گیری کنید.

 

مشاوره سئو در تهران با پدرام قلی زاده

تیم متخصص سئو

من بهمراه تیمی با تجربه تحت عنوان برند وبیرو ،  دانش آموخته‌های دانشگاه‌های مطرح ایران همچون امیرکبیر و صنعتی شریف این نوید را به شما میدهیم تا بهترین پیشرفت را در زمان کم تجربه کنید. البته قابل ذکر است که جلسه مشاوره سئو در تهران توسط شخص بنده انجام می‌شود.

چرا باید مشاوره سئو دریافت کنید؟

قاعدتا عملیات سئو سایت، باید تمام و کمال توسط یک تیم حرفه‌ای انجام شود. اما گاهی شما یک تیم حرفه‌ای برای کسب و کار خود در محل کار مستقر کرده اید و میخواهید تا برای تیم خود ، یک مسیر موفق در راستای سئو سایت در نظر بگیرید. البته باید گفته شود که گاهی هم یک نفر بعنوان سرپرست تیم سئو قرار میگیرد که دانش بالایی دارد اما همچنان با توجه به این موضوع، نیاز خواهید داشت تا از تجریبات دیگر کارشناسان سئو مشاوره دریافت کنید.

ما در این بخش از کار ، در کنار شما خواهیم بود تا با ارائه چک لیست سئو ، شما و مجموعه شما را در مسیر رسیدن به پیشرفت و ارتقا سطح ورودی گوگل راهبری و حمایت کند.

حال ، کافیست تا با برگزاری یک جلسه مشاوره سئو ، یک چک لیست دریافت کرده و با توجه به استانداردها و مطالب ذکرشده در چک لیست سئو مسیر خود را روشن و هموار کنید.

چرا نباید مشاوره رایگان دریافت کرد؟

صادقانه بگوییم :

هر مجموعه که با تیتر مشاوره رایگان سئو ، در کنار شما حضور یابد ، در واقع برنامه‌ای برای آینده سئو شما خواهد داشت. البته دوستانی هستند که بصورت رایگان مشاوره ارائه دهند و یا آموزش می‌دهند اما بصورت کلی انتخاب یک نفر آن هم بصورت رایگان برای مشاوره سئو، میتواند مشکلات جدی رقم زند.

با این حال ، ممکن است چک لیست به اشتباه برای شما ارسال شود و در آینده نه چندان دور ، سئو سایت شما صدمه جدی خواهد دید. پس از آن ، وارد موضوع سئو و رفع مشکلات بوجود آمده خواهند شد و با دریافت مبلغ بالا ، سئو سایت شما را انجام خواهند داد.

البته همه چیز به شما بستگی دارد.

مشاوره سئو شما توسط چه کسی انجام میشود؟

مشاوره سئو سایت شما توسط شخص بنده (پدرام قلی زاده) انجام می پذیرد لذا تمامی سوالات شما در جلسه مشاوره سئو توسط من ، پاسخ داده خواهد شد.

زمان مشاوره

بصورت میانگین برای هر وبسایت یک الی سه ساعت میتوانید مشاوره دریافت کنید. جلسات بصورت آنلاین و یا حضوری (شهر تهران) برگزار می‌شود.

هزینه مشاوره سئو

هزینه  سرویس مشاوره درصورت دریافت یک ساعت مشاوره ۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال معادل دو میلیون تومان میباشد. در صورت اجرای جلسه بیش از ۲ ساعت ، جمعا ۲۰ درصد تخفیف برای شما عزیزان در نظر گرفته خواهد شد. البته این هزینه بابت مشاوره آنلاین خواهد بود و مشاوره حضوری با هزینه ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال معادل سه میلیون و پانصد هزار تومان انجام می‌شود که حداکثر ۴ ساعت می‌تواند باشد.

نحوه پرداخت هزینه مشاوره

تمامی مبالغ قبل از برگزاری جلسه دریافت خواهد شد و این مبلغ از طریق کارت به کارت یا پرداخت به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت شخصی اینجانب صورت میپذیرد. البته اگر خارج از ایران هستید، میتوانید پرداخت خود را بصورت کریپتو (ارز دیجیتال) انجام دهید.

ضمانت بازگشت وجه

پدرام قلی زاده این نوید را به شما میدهد تا با برگزاری جلسه و اتمام آن به سادگی میتوانید پروژه خود را به اصطلاح Boost کنید و شاهد افزایش چشمگیر نرخ بازدید و فروش باشید.

در صورتی که از جلسه برگزارشده رضایت کافی نداشته باشید ، تمامی مبلغ دریافت شده عودت داده خواهد شد.

 

جلسه مشاوره سئو چگونه برگزار میشود؟

گام به گام یک جلسه مشاوره سئو

 1. پرداخت هزینه مشاوره سئو سایت

  پرداخت از طریق شماره کارت / شماره حساب / درگاه پرداخت / پرداخت با رمز ارز

 2. شروع جلسه

  شروع جلسه بصورت آنلاین و یا حضوری (در شهر تهران)

 3. طرح مشکل (مشکلات)

  مشکلات وب‌سایت از سوی شما (کارفرما) بصورت یک یا چندفایل مکتوب شده و مطرح میشود.

 4. ارائه راه حل

  برای رفع مشکل (مشکلات) ، راه حل ها توضیح داده خواهد شد. این راه حل‌ها، تجربیات بنده و تیم وبیرو و حاصل تلاش چندین ساله خواهد بود.

 5. پیشنهاد تیم فنی

  ارائه چک لیست فنی سئو به شما برای برطرف سازی مشکل و ارائه پیشنهاد رفع مشکلات با ارائه قیمت و ارائه یک پرپوزال.

 

مشاوره تخصصی سئو سایت در تهران

سوالات متداول سئو

آیا برای سئو سایت تضمینی وجود دارد؟

واضح بخواهیم جواب بدهیم ، خیر ؛ اما این تضمین را میتوانیم بدهیم که پس از برگزاری جلسه و ارائه چک لیست ، شاهد پیشرفت پروژه و افزایش نرخ ورود از سوی گوگل خواهید بود. البته در صورت عقد قرارداد میتوانید از سرویس ویژه سئو سایت وبیرو استفاده کنید که گارانتی (تاپ ۳ – TOP 3) خواهیم داشت که در صورت نرسیدن به رتبه در زمان مشخص شده، تمامی مبلغ بازگردانده خواهد شد.

آیا برای مشاوره سئو ، ضمانت بازگشت وجه وجود دارد؟

بله ؛ پس از پایان جلسه مشاوره ، در صورتی که از کیفیت جلسه رضایت نداشته باشید ، مبلغ دریافتی تماما عودت داده خواهد شد.

پس از پایان جلسه مشاوره سئو ، آیا چک لیست سئو دریافت خواهیم کرد؟

بله ؛ چک لیست مرتبط با وبسایت شما ، پس از اتمام جلسه به شما تحویل داده خواهد شد تا پس از اتمام آن ، بتوانید به سادگی آنرا بر روی سایت خود پیاده سازی کنید.

آیا علاوه بر مشاوره سئو ، خودتان نیز سئو انجام میدهید؟

بله ؛ اگر شما دوست عزیز ، حوصله پیچیدگی خاص سئو را نداشته باشید ، ما میتوانیم در طی مسیر ، در کنار شما حضور داشته باشیم. میتوانید بصورت پکیج ارائه خدمات محتوا و آن‌پیج سئو، خدمات کلمه کلیدی محور و پرداخت ماهیانه و تضمین بازگشت وجه با ما همکاری کنید.

ساکن شهر تهران نیستم ؛ چطور میتونم از شما مشاوره سئو بگیرم؟

پس از گذر از بحران کرونا ، جلسات بصورت اینترنتی نیز برگزار میشود. حتما پس از پرداخت وجه با بنده تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید :

نتیجه‌ای پیدا نشد.
فهرست