هاست پایتون

چرا هاست پایتون؟

پایتون برای اجرا نیاز به بستری کامل برای راه اندازی و نصب ماژول های خود دارد . به همین علت باید هاست مخصوص پایتون خریداری کنید.

پایتون به سادگی در تمامی توزیع ها (چه ویندوز و چه لینوکس) نصب و راه اندازی میشود اما کانفیگ آن و تلفیق آن با PHP بسیار دشوار است. از این رو باید هاست پایتون ویژه‌ای تهیه کنید که آپاچی سرور Apache Server و پایتون Python را دربر  داشته باشد.

معرفی پایتون

به نقل از ویکی پدیا ، پایتون (به انگلیسی: Python) یک محیط یکپارچه توسعه نرم‌افزار تفسیری، همه منظوره،سطح بالا، شیءگرا، اِسکریپتی و متن باز است که توسط خیدو فان روسوم در سال ۱۹۹۱ در کشور هلند طراحی شده است.

فلسفهٔ ایجاد آن تأکید بر دو هدف اصلی خوانایی بالای برنامه‌های نوشته شده و کوتاهی و بازدهی نسبی بالای آن است.کلمات کلیدی و اصلی این زبان به صورت حداقلی تهیه شده‌اند و در مقابل کتابخانه‌هایی که در اختیار کاربر است بسیار وسیع هستند.

بر خلاف برخی زبان‌های برنامه‌نویسی رایج دیگر که بلاک‌های کد در آکولاد تعریف می‌شوند (به‌ویژه زبان‌هایی که از گرامر زبان سی پیروی می‌کنند) در زبان پایتون از نویسه فاصله و جلو بردن متن برنامه برای مشخص کردن بلاک‌های کد استفاده می‌شود.

به این معنی که تعدادی یکسان از نویسه فاصله در ابتدای سطرهای هر بلاک قرار می‌گیرند، و این تعداد در بلاک‌های کد درونی‌تر افزایش می‌یابد. بدین ترتیب بلاک‌های کد به صورت خودکار ظاهری مرتب دارند.

قیمت هاست پایتون

هاست انواع مختلفی دارد و به علت پیچیدگی در ساختار نیازمند تعریف مقادیر و ماژول های مورد نیاز است.

قیمت های هاست به مدل های زیر محاسبه میشود :

  • تعریف قیمت هاست ثابت

این مدل از هاست بصورت ثابت با یک سورس پایتون و یک سرور آپاچی تحویل شما داده میشود و میتوانید سورس های خود را در پوشه www/var سرور آپلود کنید.

  • هاست با چندویژگی و ماژول مختلف

این مدل هاست قیمت بالایی دارد

فهرست